KURUMSAL

Çalışma hayatında, "insan" öğesinin en yüksek değeri taşıdığını hepimiz biliyoruz.Kurumların verimliliği de insan unsurunun en etkin şekilde yönetilmesi ve kişisel verimliliklerinin artırılmasına bağlı olarak gelişmektedir devamı...
BROŞÜRÜ İNDİR
FİRMA TANITIM

İstanbulda gıda sektörüne giriş yapan ZF Yemek, dünya standartlarını eksiksiz uygulayarak ve teknolojik gelişmelerle bağını sürekli güncelleyerek kısa sürede sektörü için yepyeni bir soluk olmuştur. Genel amacımız sağlıklı gıda tüketiminin sağlanması ve tesvik edilmesidir.ZF Yemek olarak misyonumuz; takibe alınan son teknolojik gelişmelerden faydalanarak, hammaddeden baslayıp servise kadar her aşamasıyla tam bir hijyen sağlanan ürünlerimizde lezzeti ve kaliteyi daima yüksek tutarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.

Bu dogrultuda gelişen vizyonumuz; sağlıklı yaşamın kaynağı olan düzgün beslenmenin birey bazında öneminden yola cıkarak, sundugumuz ürünler sayesinde insan sağlığına en üst düzeyde yardımcı olmaktır.

Dunya standartlarına göre şekillendirilmiş hizmet anlayışımız, turk mutfağının eşsiz lezzetleriyle birleşince, müşterilerimizin memnuniyeti ile ödüllendirilmekte, sektöre kattığımız lezzet ve kalitenin haklı gururunu taşımaktadır.

1000m2'lik kapalı alanı bulunan modern donanımlı tesisimiz, 500'er m2'lik katlara bölünmüştür; pişirme, üretim, depolama ve yönetim ayrı katlarda hizmet vermektedir. Pişirme makina parkuru, su arıtma ünitesi, özel soğutuculu araç filosu, kalite güvencesi departmanı, internetten her an hizmet sağlayan online mutfak izleme ve denetleme sistemi, sevkiyatta olan araçların online yer tespiti için GPRS gibi kurulumlarla da hizmetlerimize ayrıcalık katmaktayız.

Tümünü oku.


MALİYET & MEMNUNİYETMALİYET & MEMNUNİYET
ZF Yemek söz verdiği zamanda servis yapar.
İstenen kalitedeki hizmetin belirlenen bütçe içinde sağlanması maliyet - memnuniyet ilişkisinin temelini oluşturuyor. Beslenme uzmanlarımız, öncelikle, işyerinde çalışanların yiyecek - içecek konusunda tercihlerini saptamak üzere bir araştırma yapıyorlar. Araştırma sonucunda, yapılan işin gerektirdiği kalori değerleri dikkate alınarak, çalışanların ortak beklentileri ve özel tercihlerinden seçmelerle menüler oluşturuluyor.Ortaya çıkan bu menüler, işyerinin bütçesine göre son şeklini alıyor. Çalışanların beklentilerini karşılayan kaliteli hizmeti, işyerinin ayırdığı bütçe dahilinde biraraya getiriyoruz. Hem çalışanları hem de işverenleri aynı anda memnun edecek çözümler üretiyoruz.MOTİVASYON
Motivasyon
İşletmelerin başarısındaki en önemli öğenin "çalışan insan" olduğu tartışılmaz. Çalışanların verimliliğini etkileyen en önemli faktör ise motivasyondur devamı...
OLMAZSA OLMAZLAR
Olmazsa Olmazlar
Hijyenik koşullarda, en taze ürünler, en güvenilir markalar... Diyet ve gıda mühendislerinden en sağlıklı mönüler, en lezzetli yemekler... Tam zamanında, en uygun ortamda mükemmel servis devamı...


ŞEFFAFLIK
Şeffaflık
ZF Yemek için şeffaflık hijyen, sağlıklı bir ortam ve kaliteninyanında ayrı bir önem taşır. Kullandığımız malzemeler, depolarımız, mutfaklarımız ve çalışanlarımız bizim için birer gurur kaynağıdır. Hizmet verdiğimiz firmalara hergün ulaştırdığımız ürünlerinasıl bir ortamda, hangi koşullarda hazırladığımızı görmenizi istiyoruz.

Dilediğiniz zaman, ZF Yemek'in istanbul Ataşehir'de 1000 m2 kapalı alanda kurulu, yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmış, mutfak ve depolarını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca beslenme konusundaki sorularınız, saklama ve hijyen gibi konularda merak ettiklerinizi "info@zfyemek.com" e-posta adresinden yanıtlıyoruz.

Her zaman bekleriz.GALERİGelişmelerden haberdar olabilmek için haber kaynağına üye olun.